مهدویت"منجی"امام زمان"موعود"انتظار"متن و عکس مهدوی"شعرمهدوی"مدعیان دروغین مهدویت"انتظار"منتظر"شعرمهدی

می_خوام_با_تو_باشم ۸

عغع

– سجاد مشکلت با آقا نادر به کجا رسید؟ حرفای شیخ عمو تونست موثر باشه؟
– آقا نادر به شیخ عمو گفته که به سجاد بگو بیاد در مغازه کارش دارم. راستش تا خبر دار شدم باباحیدر تصادف کرده، بی معطلی اومدم اینجا، هنوز فرصت نشده برم پیشش. راستی عمو اینجا برای همراهان بیمار مسابقه گذاشتن. بیاید ما هم شرکت کنیم.
– وقت گیر آوردی سجاد؟
– چه اشکال داره آخه. سوالش اینه که کوتاه ترین تعبیرتون از دعای فرج چیه؟
– بذار فکر کنم….اوووم…دعای فرج، دعای شیدایی و شوریدگی، حدیث رهایی، حدیث جدایی و وصال…خیلی چیزا می شه در موردش گفت. خارج از بحث مسابقه، توی این دعا مفاهیم عمیقی نهفته هست. توی دعا، صلوات بر محمد(ص) و آل محمد ذکر شده.

خیلی اثر سازنده ای داره که هر کاری می خوایم کنیم بگیم: اللهم صل علی محمد وآل محمد، چون ائمه اطهارعلیه السلام، هدایتگر ما هستن و همیشه به واسطه اونها از خدا طلب هدایت می کنیم می خواهیم راه رو به ما نشان بده، پس نباید در زندگی یک لحظه هم فراموش بشن و در مشکلات مسیر رسیدن به خدا باید باهاشون مرتبط بود و از شون استمداد گرفت برای همینه که در روایات داریم: قبل از هر دعا صلوات در استجابت اون نقش داره. وقتی که می گیم: #و_انت_المستعان_و_الیک_المشتکی_و_علیک_المعول_فی_الشده_و_الرخاء بعد به دنبالش میگیم: #اللهم_صل_علی_محمد_و_آل_محمد یعنی دستگیر این خاندان پاک هستن، راه فرج و راه نجات هم خودشون هستن یعنی اگر بخوام به شکایتم رسیدگی بشه، وسیله اینها هستن. اگر بخوام به کسی اعتماد کنم اینها هستن. مخصوصا در این ماه مبارک، باید سعی کنیم بیش از پیش به این خاندان نزدیک بشیم و ارتباطمون رو با امام زمانمون تقویت کنیم.

ادامه دارد…

 

اشتراک گذاری

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.